GOSHA | Blog lifestylowy o modzie i urodzie : Wystający sweter - co z tym zrobić?


Wystający sweter - co z tym zrobić?


Założę się, że każda z Was chociaż raz zmagała się z problemem wystającego swetra/bluzki spod kurtki. Dotyczy to także mnie. Jeszcze kilka lat temu było to nie do pomyślenia. Była to oznaka słabego stylu, a ludzie patrzyli na Ciebie jak na dziwoląga. Co więc zrobić, jeśli masz piękny kardigan, który uwielbiasz, ale wystaje on ze wszystkich Twoich okryć wierzchnich?


Najlepiej nic. Nie przejmuj się, że wystaje. Przynajmniej możesz się nim pochwalić, nawet jeśli nie ściągasz płaszcza :) To nic złego, że go widać. Lepiej tak, niż "upchać" go pod i dodać sobie kilku niepotrzebnych kilogramów w okolicach brzucha(oczywiście tych optycznych). No tego raczej żadna z nas by nie chciała, prawda?
Ten wystający sweter tworzy warstwę, która wzbogaca twoją stylizację. Czyni ją dużo bardziej interesującą, a nawet jeszcze nie dobrałaś dodatków! Widzisz, jakie to proste? Jeśli chcesz jeszcze mocniej zwracać uwagę na swój styl – dobierz pasujący i oryginalny szal. Możesz „puścić” go wolno (tworząc kolejną warstwę) lub zawiązać go w swój ulubiony sposób. Do dzieła!PS: Można nawet powiedzieć, że warstwy są teraz w modzie. Weźmy pod uwagę np. Maję Wyh, przepiękną i stylową fashionistkę z Niemiec. Albo kolejną piękność z Niemiec – Ohh Couture. One na co dzień ubierają się na tzw. warstwy i wygląda to bardzo interesująco. Spróbuj sama i baw się modą, tak jak ja!| jeans, boots H&M | coat Pimkie | hat sh |4 komentarze:

  1. cuuuudna stylizacja (uwielbiam taką kolorystykę) i piękne zdjęcia ! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wystający kardigan nadaje tej stylizacji luzu i nonszalancji. Pięknie się prezentuje :)

    OdpowiedzUsuń